PancakeSwap’tan Arbitrum (ARB) Hamlesi! – Bitcoin Sistemi

Coindesk’in haberine göre, popüler merkezi olmayan kripto para borsası PancakeSwap, genişleme planları doğrultusunda Ethereum ölçeklendirme ağı Arbitrum‘da kullanıma açıldı.

PancakeSwap’ın geliştiricisi Chef Cocoa borsanın kullanıcı tabanını genişletmek ve gelir elde etmek gibi daha geniş planları doğrultusunda Arbitrum’a açıldığını söyledi.

PancakeSwap halihazırda BNB Zinciri, Ethereum (ETH), Polygon zkEVM, zkSync ve Aptos blok zincirlerinde bulunuyordu.

Chef Cocoa, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“PancakeSwap’ı Arbitrum One’da başlatma kararı, DeFi’nin kitlesel olarak benimsenmesini sağlama taahhüdünü yansıtıyor.

En üst düzeyde ölçeklenebilirlik ve maliyet etkinliği ile PancakeSwap, borsaya daha geniş bir kitleyi çekmeyi ve DeFi ekosistemine daha geniş katılımı kolaylaştırmayı hedefliyor.”

Borsanın Arbitrum’a genişlemesi, PancakeSwap kullanıcılarının daha düşük ücretle ve daha hızlı işlem yapmalarını sağlayacak.

Bu noktada kullanıcıların halihazırda DEX’ler arasında en düşük olanlardan biri olan %0,01 gibi düşük ücretlerle işlem yapabileceği belirtildi.

Söz konusu gelişmenin Arbirtum (ARB) ve PancakeSwap’ın tokeni Cake (CAKE) fiyatına kayda değer bir etki yapmadığı görüldü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!


source site-4